Запитання до психолога

У мене акцентуація характеру психастенія. Що я маю робити, аби знизити свій рівень тривоги, невпевненості, боягузливості майбутнього? Часто червонію при найменших ситуаціях, які акцентовані на мені (виступ перед аудиторією, зауваження зі сторони дорослих чи викладачів). Часто у мене ще думки, що хтось про мене щось думає, кожен перехожий...

Додаткова інформація

  • Автор Олеся Тихоненко
Не можу впоратись зі злістю. Останнім часом всплеск емоцій на друзях відзначається не дуже добре. Коли злюсь дуже хочеться когось чи щось вдарити, чи вкусити. І чим дальше тим більше люті. Дайте, будь ласка, пораду що мені робити і як це побороти.
Втратила рідну бабусю. ніяк не можу звикнути що її немає. перший тиждень нізким зовсім не говорила. Зараз постійно плачу особливо ночами. допоможіть будь ласка впоратись з цим...
Я неможу забути сон який мені приснився як ніби реальний що я маю померти і дуже страшно мені було.що мені робити як з тим боротись в мене кожного дня тільки той сон і страх

Чоловік алкоголік, живу з його батьками, додому вернутись не можу бо брат з сім'єю там, квартиру знімати дорого не потяну (2 дітей 5 і 15 років), друзі відвернулись. Як переконати себе що все буде добре і не думати про суїцид, а то таке враження що я схожу з розуму? ДЯКУЮ! Галина

Доброго дня. Мене тубує така проблема як спілкування в великій групі людей, тоді як сама навчаюся на психолога і хочу вміти користуватися своіми навиками без якихось страхів. Перед виступом можу довести себе до якоісь паніки, хоча знаю що боятися нема чого і навпаки треба викластися максимум. Підкажіть будь ласка як справитись з даною проблемою. В житті я дуже швидко можу закипіти в недопустимій для мене ситуаціі,але завжди шукаю компроміси. Боюсь щоб страх аудиторіі не перетворився фобію, якщо це не вона. Дякую за допомогу! Юля.

Моїй дитині в 5-му віці ставлять високий показник аллергії(можливо на пил). Лікар сказав , що якщо кількість абструктивних бронхітів не зменшиться то невдовзі буде бронх.асма. Хочу визначитись чи може це бути звязане з психологічною обстановкою в сімї , чи це не має ніякого звязку? Лана.

Додаткова інформація

  • Автор Онащук Олена

Є речі, які важливі для кожного з нас. Це може бути сім’я, робота, друзі, хобі. Важливі й цікаві для нас речі піднімають нам настрій, допомагають справлятись з труднощами. До речі, перемогти себе і справитись з труднощами може бути дуже нелегко. Але та задоволеність собою, яку ми отримуємо в результаті – ось саме те, що допомагає нам рухатись далі.

Додаткова інформація

  • Автор Олеся Тихоненко

Займала високі посади, втратила роботу, в даний момент перебуваю в центрі зайнятості на обліку. Дуже важко змиритись із тим, що немає роботи згідно кваліфікації. Душа розривається..., що робити?

Вітаю, Віко.

Дякую Вам за Ваше запитання. Звернення за допомогою і намагання розв'язати свої життєві ускладнення вимогають неабиякої мужності від людини. Тому ще раз підкреслюю, дуже добре, що Ви шукаєте вихід і звертаєтесь по допомогу.

Додаткова інформація

  • Автор Ольга Сташук

Страшиться смерти абсолютно естественно для любого живого существа. Никто, пожалуй, не сможет полностью преодолеть этот страх – страх конечности своего существования.

Страх – одна из базовых эмоций человека, которая выполняет важную функцию: сигнализирует о реальной, предстоящей или воображаемой опасности, побуждая защищаться, адаптироваться или искать выход. Страх, как и другие эмоции, человеку очень важно уметь осознать, выразить и разделить с другим человеком. Но когда мы говорим о страхе смерти, очевидной становится невозможность избежать предстоящей «опасности» – самой смерти. К тому же свое рождения, как и свою смерть, каждый человек все равно проживает в одиночестве.

Додаткова інформація

  • Автор Ольга Сташук

Запитати

Електронна пошта:
Ім'я:
Телефон:
Запитання:
Відправити мені копію