Керівництво асоціації

Швайка Альона

Відповідальна за розвиток асоціації

Онащук Олена

Секретар Асоціації психологів України

Петрова Ірина

Керівник підрозділу шкільних психологів

Олейник Зоя

Відповідальна за соціальний маркетинг

Муштенко Антоніна

Відповідальна за організаційні питання

Вітання керівника

 • Олександр Вакуленко

  Ми раді вітати вас на офіційному сайті Асоціації психологів України!

  Наша асоціація створена на засадах професійної приналежності та єдності інтересів та об’єднує представників психолого-педагогічної, медичної сфери та інших спеціалістів, зацікавлених у формуванні та популяризації психологічного консультування та психотерапії.

  На сторінках сайту ми поділимося з вами наявними знаннями і досвідом як у галузі надання психологічної допомоги, так і у сфері науки та освіти. Ми надамо вам якісну та перевірену інформацію.

  На нашому сайті ви зможете ознайомитися з інформацією про наших фахівців у наданні широкого спектру психологічної допомоги – це і одноразові психологічні консультації, і супровід у переживанні важких життєвих ситуацій, тренінги, семінари по саморозвитку і самопізнанню. Професіоналізм нашої роботи полягає у відповідній освітній базі, практичному досвіді, бережливому індивідуальному підході до клієнта, дотриманні норм етичної і професійної поведінки психолога.

  Також на сайті ви знайдете інформацію про навчальні програми, організацію теоретичних і практичних семінарів, конференцій, симпозіумів, благодійну діяльність нашої асоціації, про співпрацю з іншими організаціями, тощо.

  Ми відкриті для дискусій з цікавих для вас питань, а також до проведення спільних заходів.

  Бажаємо Вам успіхів, натхнення та психологічного здоров’я!

  Олександр Вакуленко