Байрамов Рустам

Байрамов Рустам

В червні 2009 року я закінчив Донецький юридичний інститут Луганського державного університету внутрішніх справ і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію юриста. 5 серпня 2011 року я успішно склав вступний іспит на психолого – педагогічний факультет Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, на другу вищу освіту (заочна форма навчання).  В зв’язку з необхідністю від’їзду, на навчання до м. Києва, я був вимушений взяти академвідпустку в ПНПУ.

В червні 2016 року я закінчив Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка, отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Психологія», здобув кваліфікацію «психолог».

Після закінчення Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка в мене є бажання втілити у життя здобуті за час навчання знання. Я хотів би мати спілкування з колегами для обміну досвідом, приймати участь в науковому житті. Я потребую підвищення професійної компетенції в області консультативної психології та психотерапії. Готовий приймати участь у підтримці та розвитку соціальних проектів. Маю досвід у сфері юридичної психології, яким готовий ділитися.

м.т. +38 097 555 77 31