Альона Швайка

Альона Швайка

Альона Швайка - психолог, психотерапевт, тренер, член правління Асоціації психологів України.
У практичній психології з 2010 року.
Свій професійний шлях починала з нейрореабілітаційної клініки «Клініка здорових судин». Працювала, спочатку психологом, потім керівником реабілітаційного відділу, де отримала безцінний досвід у психоконсультуванні, психотерапії, проведенні тренінгів та веденні групової терапії, а також управлінні командою фахівців.
На сьогоднішній день, працюю психотерапевтом в клініці «Wellness», яка спеціалізується на лікуванні атеросклерозу, де основним моїм направленням є психологічна допомога в нормалізації ваги.

Займаюся приватною практикою: веду психотерапевтичні сесії, консультації, тренінги; беру участь у різних благодійних проектах, де можу надати психотерапевтичну підтримку; являюсь членом Правління Асоціації психологів України.
Люблю Психологію за те, що вона допомагає людям відкривати свої глибинні ресурси, знайомитися з абсолютно новими, такими незнайомими та різними, сторонами себе, розширювати  уявлення про власні можливості, ставати щасливішими й успішнішими.
Зв’язатися зі мною ви можете за телефонами:

life: 093 691 35 95;

МТС: 099 384 79 99.

Skype: alenashvayka.

 

 

 

Надмірна вага, на сьогодні, є надзвичайно актуальною проблемою. По даним ВООЗ, більше ніж 30% людей страждає від зайвої ваги та ожиріння. Що запускає цей механізм набору надлишкової маси тіла? Чому так важко нормалізувати вагу? Що стоїть за зайвими кілограмами? Як реагувати на відсутність апетиту у дітей? Коли варто звернутися до спеціалістів? Що може означати постійне вимагання солодощів? Як відрізнити психологічну залежність від їжі від нормальної фізіологічної потреби в їжі? Ви можете знайти відповіді на ці та інші запитання в радіопередачі «Радіо-мама».