Ольга Сташук

Ольга Сташук

Психологічна практика з 2009 року. Індивідуальні та сімейні консультації. Особистісні проблеми, міжособистісні стосунки, сімейні проблеми, питання самооцінки, психосоматичні розлади, психологічна допомога онкологічним хворим та їх родичам.

Дитячий і сімейний психолог. Сертифікований консультант УІКПП, рекомендований фахівець Асоціації психологів України.

моб.067-442-86-44   

skype: olga_stashuk74

С детства нас приучали к тому, что думать о себе, своих желаниях и потребностях, нужно в последнюю очередь.
Сначала нужно позаботиться о родных и близких, потом обо всем человечестве, и только осчастливив их всех, на что, скорее всего, потребуется вся жизнь, можно будет обратить внимание на себя. Так ли это на самом деле?

Детский рисунок, правда, часто более информативно может рассказать, как малышу живется в его семье, чем рассказы родителей или просто стороннее мнение.

Шкільні канікули - такі омріяні для дітей, такі очікувані для батьків! Проте канікулярний период ставить свої запитання перед батьками. Як краще використати цей час? Що буде корисніше для моєї дитини? Відпочинок в літньому таборі на свіжому повітрі і з однолітками, але чи не будуть ображати мою дитину, чи не буде вона занадто сумувати за батьками та домом? Відрядження до бабусь та дідусів, але чи не буде бракувати спілкування з дітьми, чи не буде занадто опікування і розбещування? Може краще просто лишити вдома, нехай привчається до самостійності, проте що робити з неконтролованою грою на компьютері та іншим, і наскільки це безпечно? В цьому випуску ми обговорюємо розмаїття варіантів, як провести канікули, їх переваги та недоліки, питання безпеки дитини.

Займала високі посади, втратила роботу, в даний момент перебуваю в центрі зайнятості на обліку. Дуже важко змиритись із тим, що немає роботи згідно кваліфікації. Душа розривається..., що робити?

Вітаю, Віко.

Дякую Вам за Ваше запитання. Звернення за допомогою і намагання розв'язати свої життєві ускладнення вимогають неабиякої мужності від людини. Тому ще раз підкреслюю, дуже добре, що Ви шукаєте вихід і звертаєтесь по допомогу.

Страшиться смерти абсолютно естественно для любого живого существа. Никто, пожалуй, не сможет полностью преодолеть этот страх – страх конечности своего существования.

Страх – одна из базовых эмоций человека, которая выполняет важную функцию: сигнализирует о реальной, предстоящей или воображаемой опасности, побуждая защищаться, адаптироваться или искать выход. Страх, как и другие эмоции, человеку очень важно уметь осознать, выразить и разделить с другим человеком. Но когда мы говорим о страхе смерти, очевидной становится невозможность избежать предстоящей «опасности» – самой смерти. К тому же свое рождения, как и свою смерть, каждый человек все равно проживает в одиночестве.