Антоніна Муштенко

Антоніна Муштенко

Я психолог, педагог, тренер "Школи для батьків" , сертифікований спеціаліст з системної інтегративної сімейної психології, член Правління Ассоціації психологів України.

Надання психологічної допомоги це проведення консультації або серії консультацій, тривалість кожної з яких 60 хв.

За цей час  іноді можна лише «увійти в курс справи», а іноді допомогти вирішити клієнтський запит. Питання  полягає в готовності клієнта, в рівні його розуміння проблеми і бажанні вирішувати її.

 Я пропоную такі види психологічної допомоги:

 -  Психологічна допомога у вирішенні проблем особистісного характеру (бажання особистісного розвитку, проблеми прийняття себе і самокритики, розвиток позитивних якостей)

 - Психологічна допомога у вирішенні сімейних проблем (сімейні конфлікти, «батьки-діти», подружні стосунки, на межі розлучення, переживання з приводу зрад тощо)

 - Психологічна допомога і підтримка при апатії, депресії, стресових станах.

 - Кризове консультування (втрата близьких, переживання небезпечного екстремального досвіду, досвід жертви насильства)

 - Консультування  дітей і підлітків.

 Усвідомлення наявності проблеми - це перший крок до її вирішення. 

Конфіденційність та етичне ставлення до клієнта гарантую.

Зв"язатися зі мною можна за тел.: 

+38 098 416 72 60

+044 221 09 23

Чи вмієте ви заохочувати своїх дітей? Запитання може здаватися дивним. Хіба важко зробити дитині приємо? До чого тут уміння? Але заохочування — це педагогічний прийом, яким треба користуватися вміло, аби заохочення було корисним. Коли дитину занадто хвалять, захоплюються нею без міри, дитина може рости марнославною, нескромною, надто самовпевненою, або навпаки, відсутність похвали дуже впливає на психологічне здоров»я дитини. Як правильно хвалити? Чи можна зіспусувати дитину похвалою? На ці та інші запитання відповідь знайдеться у передачі «Радіо мама».

Діти іноді ставлять батькам незручні запитання. «Як я народився? Чим відрізняються дівчатка і хлопчики? Що таке секс?» Як правильно реагувати на дитячу цікавість до статевого життя? Навіщо і як виховувати повагу до власного тіла? Як підготувати дитину до дорослого життя? Від відповідей дорослих залежить майбутнє ставлення дитини до інтимного життя, тож як підготуватися до незручних питань і збудувати близькі довірливі стосунки зі своїми дітьми у передачі «Малечі про дорослі речі».