Марія Панькова

Марія Панькова

Вітаю, я Марія!

    Психотерапевтка в інтерперсональному підході, менторка, феміністка.
    Як менторка, спираючись на свій досвід роботи в міжнародних компаніях та участі в міжнародних проектах, допомагаю змінювати напрямок роботи, полегшувати навантаження, систематизовувати день, знайти себе в новій реалізації, чи то різноманітність конфліктив чи ступорів, що з’являються в повсякденному житті.
    Як психотерапевтка працюю з різною проблематикою (депресія, тривога, страхи, криза та інше) спираючись на свій терапевтичний досвід, відчуття, а також супервізійні проекти, що розширюють бачення. В моїй практиці, основним є стосунок, глибина якого досліджується та створюється в процесі терапії, і завдяки чому можливі напступні зміни.
    Терапевтичний кабінет (онлайн чи наживо) і той процес, що в ньому розвивається може бути різним. Майстернею, лабораторією, домом, тим що відзнайдеться, сформується та збережеться в душі.
    Особливе місце відвожу сновидінням. Адже уві сні ми проводимо близько третини життя, і так мало приділяємо часу тому фантазійному, емоційному, часом дивному та жахаючому світу. В свою чергу сни, часто є підказкою до розуміння себе, своїх переживань та емоцій.
    Коли не можете знайти слова, відчуваєте спутанність, безсилля, шукаєте себе чи маєте чіткий запит - приходьте досліджувати себе та знаходити нові опори разом. Тестувати свою реальність та покращувати життя.

Мова: українська, російська, інколи англійська :)
Контакти
Viber, Telegram +38 050 418 30 18
Email: therapyreliance@gmail.com