Ірина Ткаченко

Ірина Ткаченко

Рада вітати Вас на сайті Асоціації психологів України. Впевнена, що тут ви знайде спеціаліста, з котрим розділите радощі і труднощі самопізнання.

Я проводжу індивідуальні консультації для дорослих з 2014 року. Надаю перевагу особистим зустрічам, та, якщо людина з іншого міста чи іншої країни, працюю по скайпу. Маю досвід організаційного консультування та консультування власників бізнесу.

Освіта: психолог-консультант в інтерперсональному підході за програмою «Психотерапевтичне консультування», завершила курси «Транзакційний аналіз у консультуванні» та «Операціоналізована психодинамічна діагностика».

На першій зустрічі ми знайомимося: ви вирішуєте, чи хочете працювати зі мною, як зі спеціалістом на запропонованих умовах;  я слухаю та аналізую ваш запит, щоб зрозуміти чи буду я ефективною у його вирішенні чи краще спрямувати вас до іншого спеціаліста.

Запити, з якими працюю найчастіше:                         
- Хочу зберегти/налагодити/створити стосунки;
- Як обходитися зі своїми емоціями, щоб вони були корисним каналом інформації, а не перешкодою в стосунках та самопочутті?
- Чому в мене не виходить….? (впишіть своє)
- Чому я не роблю…, хоча цього дуже хочу?
- Супровід у проживанні горя та наслідків психотравмуючих подій;
- Де взяти життєву енергію?
- Як виявити і змінити життєві стратегії, які перестали працювати або вже відверто заважають рухатися далі?
- Психоемоційне відокремлення від батьківської сім’ї;
- Та інші.

Зустріч з собою справжнім потребує мужності, тому на роботу з психотерапевтом наважаються або дуже сміливі або ті, хто вже не може жити так.

Призначити зустріч можна по телефону/Viber 050 462 3 462.