19 липня відбувся семінар «Методологічні проблеми встановлення факту та визначення розміру моральної шкоди в психологічній експертизі»

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

19 липня 2018 року на базі Київського науково-дослідного інституту судової експертизи відбувся семінар «Методологічні проблеми встановлення факту та визначення розміру моральної шкоди в психологічній експертизі», в якому взяли участь члени Асоціації психологів України: Олександр Вакуленко, Аліна Проскурня та Марта Мельник.

Завідувач відділу психологічних досліджень Інституту Юрій Борисович Ірхін, який був модератором заходу, представив для обговорення найбільш проблемні питання. Наші колеги взяли активну участь у дискусіях. Зокрема, було наголошено на необхідності комплексного міждисциплінарного підходу до вирішення обговорюваних проблем. Сподіваємося, що семінар започаткує спільну колегіальну працю представників різних галузей знань.

На першому фото: Олександр Вакуленко, Марта Мельник та Юрій Ірхін На другому: Олександр Вакуленко, Марта Мельник та Аліна Проскурня

Прокоментувати: