АПУ тепер представлена в Громадській раді при Нацраді з питань телебечання та радіомовлення

Оцініть матеріал!
(6 голосів)

17 жовтня 2016 року відбулося перше організаційне засідання нового складу Громадської ради.

Нагадаємо, що раніше 29 вересня було проведено голосування до Громадської ради при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення. З 27 кандидатур було обрано 15, серед яких і наш президент Олександр Вакуленко.

На засіданні Громадської ради головою дорадчого органу обрано Наталію Клітну, секретарем – Костянтина Гріцака. Наталія Клітна представляє Асоціацію правовласників та постачальників контенту, Костянтин Гріцак є  директором Асоціації «Телекомунікаційна палата України». За обох віддали голоси всі члени дорадчого органу, що були присутні за на засіданні. Кожен із новопризначених членів Громадської ради окреслив коло своїх зацікавлень та коротко розповів про діяльність організацій, що їх рекомендувала.

Перший заступник голови Національної ради Ольга Герасим’юк привітала представників громадськості й висловила сподівання, що  досвід кожного із членів дорадчого органу сприятиме виробленню національним регулятором ефективної політики розвитку медіа.

Члени Громадської ради визначили дату наступного засідання – 1 листопада цього року о 15 год. Попередньо домовлено сформувати та обговорити план роботи, за необхідності внести зміни до Положення про Громадську раду та затвердити регламент її діяльності. Також  буде розглянуто проект змін до регуляторного акта Національної ради – Положення про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги.

В статті використаний текст і фото з офіційного сайту Національної ради.

http://www.nrada.gov.ua/ua/news/radanews/32661.html

Прокоментувати: